top of page

SOCIAL

MEDIA

png_yellow_edited_edited.png

Znasz powiedzenie, jeśli Cię nie ma na Facebooku, to nie istniejesz”?

W kontekście promocji swojej sztuki trudno się z tym nie zgodzić.

 

Obecnie wiadomości, pracy, nauki i rozrywki doświadcza się głównie w internecie. Nawet jeśli rozrywka jest offline to i tak będziesz jej szukał, kupował bilety, albo sprawdzał recenzje online.

 

Dlatego niezwykle ważnym elementem promowania siebie jako twórcy jest dobre prowadzenie mediów społecznościowych. Nie tylko Facebooka, ale także Instagrama, YouTube, LinkedIna i innych. 

 

Jednak obecnie samo wrzucanie postów „od czasu do czasu” nie wystarcza. Trzeba dobrze rozumieć nie tylko algorytmy tych serwisów, ale także wiedzieć, co zrobić, żeby scrollującego i trudnego do zainteresowania odbiorcę zatrzymać właśnie na tym, co chcemy mu pokazać.

 

Prowadzenie social mediów to jednak nie tylko dostarczanie ciekawych treści, ale także kontakt z odbiorcą, szybka reakcja na komentarze i wiadomości oraz kampanie reklamowe.

 

W Łapaczu Sztuk zrobimy to wszystko za Ciebie!

 

Stworzymy dla Ciebie ciekawe treści, grafiki, filmy i posty. Będziemy nie tylko je publikować, ale także na bieżąco moderować i odpowiadać na wiadomości. Pojawimy się także tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, np. nagrywasz nowy numer, albo grasz koncert. Wtedy przygotujemy także relacje i live’y.

 

Aby jeszcze wzmocnić Twoją pozycję na rynku i w świadomości odbiorców stworzymy i poprowadzimy płatne kampanie reklamowe w social mediach.

 

Absolutny MUST HAVE każdego artysty!

Wypełnij formularz, a my stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę!

19.png
bottom of page